Varioprofile
TürkçeEnglish


  

Bizden Haberler

* YILDIZ ENTEGRE TÜRKİYE'NİN 42'NCİ BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU.

Yıldız Entegre, ISO (İstanbul Sanayi Odası)'nın açıkladığı 2014 yılı Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde 42'nciliğe yerleşti.

Bu sonuç Yıldız Entegre'nin Orman Ürünlerinde sektör liderliği yanı sıra, tüm sanayi kuruluşları arasında ilk 50 kuruluştan biri olmasını da pekiştirdi.

Büyümesini istikrarlı bir biçimde sürdüren Yıldız Entegre, önceki yıl 43'ncü sıradaki yerini ilerleterek ve zirve takibini sürdürerek ilk 50 kuruluş arasında 42'inci sırayı aldı.

Yıldız Entegre, büyüklüğün kendisine daha büyük sorumluluklar verdiğinin bilinciyle çalışmalarını sürdürüyor.


* TOP 10'DAYIZ!

Yıldız Entegre, dünyanın yedinci büyük mdf üreticisi?

Fibre Based Panels bülteninde, dünya mdf üreticilerinin üretim kapasitelerini değerlendiren bir araştırma raporu yayınladı.

MDF Yearbook 2014-2015 kaynağına dayanarak yayınlanan rapora göre Entegre , mdf üretiminde dünyanın 7'nci büyük üreticisi konumunda.

Bu başarıda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.* ANADOLU'NUN YÜKSELEN YILDIZ'I..!

Ekonomist Dergisi'nin Türk Ekonomi Bankası'nın (TEB) katkılarıyla yaptığı "Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi" araştırmasının 2013 yılı değerlendirmesi açıklandı ve Yıldız Entegre, "En Büyük 6'ncı Şirket" oldu.

Son yıllarda sürekli ilk 10 arasında yer alarak istikrarlı duruşunu sergileyen Yıldız Entegre, kendi sektörü olan Orman Ürünlerinde de en ön sırada yer aldı.

Geleneksel hale gelen araştırma Türkiye ekonomisinin İstanbul dışındaki yükselişine dikkat çekiyor ve ekonominin lokomotifi şirketler arasında tatlı bir rekabet yaratıyor.

Bu ödül, birkaç cümle ile kuruluş hikayemizi anlatırken söz ettiğimiz, "Yıldız Entegre, Anadolu insanının girişim gücüne ve başarma azmine verilebilecek canlı bir örnektir" fikrimizi onaylatan tüm çalışanlarımızındır.


* Yerel değil, Uluslararası güç?

Avrupa normlarına uyum sağlamak amacıyla E0 standardına uygunluk belgesini alan Yıldız Entegre, şimdi de ise SP Technical Research Institute of Sweeden kuruluşu tarafından verilen ve E0 belgesinin Amerika'da muadili olan CARB (California Air Resources Board ) standardına uygunluk belgesini almaya hak kazandı.

Bu belge ile; TSE den 20.08.2014 tarihinde almış olduğumuz EO belgemizi taçlandırmış olduk.

CARB ve EO belgeleri, Yıldız Entegre'nin Amerika, Avrupa Birliği ve diğer ülkelere yapacağı ihracata güç ve güven katacak.


*Yıldız Entegre'den Uluslararası Konferansa destek!

Türkiye Orman Endüstrisi sektörünün öncü kuruluşu Yıldız Entegre, Uluslararası Orman, Ağaç Endüstrisi ve Ticaret Konferansı'nın sponsoru oldu.

Konferansta Yıldızlar Yatırım Holding AŞ. adına Yatırım ve Proje Geliştirme Müdürü İlkay Ünal da ?Türkiye Orman ve Ağaç Endüstrisine Genel Bakış? başlıklı bir bildiri sundu.

Konferans 21 Ağustos 2014 tarihinde çok sayıda yerli ve yabancı konuğun katılımıyla 5 By Otell'de gerçekleşti.*TSE'den Yıldız Entegre'ye sağlıklı üretim "EO" belgesi

Mobilya ve ahşap ürünlerde bulunan kanserojen maddelerin önüne geçmek için Türk Standartları Ensitüsü'nün (TSE) vermiş olduğu E0 (formaldehit gazının en düşük seviyede olması) belgesini almaya hak kazanan Yıldız Entegre'nin insana ve çevreye olan duyarlılığı bir kez daha tescillendi.

Daha önce aldığı CE belgesi ile tüketicilerin korunması konusundaki duyarlılığını dünyaya kanıtlayan Yıldız Entegre, son olarak TSE tarafından verilen E0 belgesiyle insan sağlığına verdiği önemi gözler önüne serdi.*2013 Yılı ISO 500 Sonuçları Açıklandı.

"Türkiye'nin En Büyükleri" arasında Yıldız Entegre 43'üncü sırada.

ZİRVE YOLCULUĞU DEVAM EDİYOR!

Yıldız Entegre, ISO (İstanbul Sanayi Odası)'nın açıkladığı Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde yükselmeye devam ederek 43'üncü sırayı aldı.Başarısını ve büyümesini istikrarlı bir biçimde sürdüren Yıldız Entegre, son yıllarda devamlı yaptığı gibi önce ilk 100 kuruluş arasındaki yerini korudu; sonra da iki basamak daha çıkarak zirve takibini sürdürdü.

Orman Ürünleri sektöründe tüm rakiplerinin önünde yer alan Yıldız Entegre, bir anlamda sektör liderliğini de perçinlemiş oldu.

Her yıl aldığı ödüller, geldiği konum ve kazandığı başarılar ile sorumlulukları bir kat daha artan Yıldız Entegre, tamamlanan ve üretime başlayan yatırımları ile konumunun bilincinde olarak geleceğe güçle ve güvenle hazırlanıyor.        Yeni Kapak Profilleri
                                                           
        Kapak Profilleri
                                                                                
     
     
Venge
     
     
     22-7

     
     
     
Mavi
     
     
     25-2

     
     
     
Venge Gümüş
     
     
     18-11

     
      Kapak Profillerinin Detaylarını Görmek İçin Tıklayınız.